Web Sitesi

Web Tasarımı, Responsive Web Tasarım, Web Yazılımı, Mobil Uyumlu Web Sitesi

İnternet sitesi

Dijitalde var olmanın ilk adımı

Google’da yada diğer internet tarayıcılarında arandığında ulaşılabilir olmak için bir sayfaya ihtiyacınız var. Bu bir sosyal medya sayfası da olabilir ya da kendinize göre hazırlanmış bir web sayfası da olabilir. Eğer bir hizmet üretiyorsanız, kurumsal görünme ihtiyacı hissediyorsanız dijitalde var olmanın ilk adımı mobil cihazlarla uyumlu bir web sayfasına sahip olmanız gerekir.

%100 Mobil Uyumlu

İnternet üzerinde bir site açmaya karar verdiniz. Ancak günümüz teknolojisinden geri kalmak istemiyorsunuz. Elbette haklısınız.

Hazırlayacağımız tüm web siteleri %100 mobil uyumlu (Responsive) olarak hazırlanır.

SEO Altyapısı

İnternet siteniz temel SEO kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Sektörüne uygun bir internet sitesine hazır mısın?

Eğitim, sağlık, nakliye, inşaat, e-ticaret, reklamcılık, güzellik, endüstriyel, beyaz eşya, vs… hizmetlerine ve daha birçok hizmet sektörüne özel hazırlanmış web siteleri için hemen iletişime geç!

0
Web Sitesi
0
Mutlu Müşteri
web sitesi hizmeti alan müşterilerde

%100 Müşteri
Memnuniyeti

Yaptığımız işe ve müşterilerimize saygı duyarak söz verdiğimiz kriterlere bağlı kalarak hedefimize odaklanır, müşterilerimizi anlayarak isteklerine en mükemmel ve hızlı biçimde çözüm sağlamaya çalışırız.

Erişilebilirlik

Parlak Medya olarak biz, geliştirdiğimiz web projelerinde güncel teknolojileri kullanırız. Arama motorlarına, SEO kurallarına uygun (seo uyumlu) yapıda web siteleri kurgular ve kullanıcı dostu sayfalar (UI/UX) inşa ederiz. Erişilebilirlik özelliklerini ön planda tutarak gezilen web sayfasının beğenilir olmasını hedefler, yeniden ziyaret edilecek sayfalar arasına alınmasını amaçlarız.

Fiyat listesi

Web Sitesi

Başlangıç

2.500

Kurumsal

3.500

Premium

4.500

E-Ticaret

5.999