Video İçerik

Youtube, İnstagram ve Diğer Sosyal Medya İçerikleri

Siz Video Çekin, Kurgusunu Biz Yapalım

Video çekim ve düzenleme konusunda profesyonel olamayabilirsiniz. Bu konuda yeterince vaktiniz de olmayabilir. Ancak bu sizi yıldırmasın. Çekim için gerekli teknik bilgileri biz size verelim. Kurgusunu isteğiniz doğrultusunda biz gerçekleştirelim. Çekilmiş videolarınıza gerekirse müzik veya görseller ekleyebiliriz.

Video prodüksiyon hizmetinde en maliyetli kalem video çekimidir. Ama çekim için bu kadar masrafa girmenize gerek yok. Son teknoloji telefonlar ile bu ihtiyacınızı yeterince karşılayabilirsiniz.

Video çekimi için yeterli bilgin yok mu? Merak etme bu konuda sana yardımcı olacağım. 

Doktorlar
Psikologlar
Diyetisyenler
Avukatlar
Estetisyenler

Telefonla profesyonel video çekimi konusunda danışmanlık ister misin?

Aslında elinizde tuttuğunuz son teknoloji telefonunuz sizin kameranız. Hadi birlikte telefonunuzu kullanarak nasıl profesyonel video çekebileceğini görelim. Yandaki buton ile çekim için gerekli dökümanı iste, mailine gönderelim. 

Hangi sosyal medya?

Videolarınızla sosyal medyadan onbinlerce müşteri adayına ulaşın

Youtube ve instagram başta olmak üzere hedef kitlenize uygun sosyal ağlarda geniş kitlelere ulaşın.

Siz bir psikolog, diyetisyen, doktor ya da bir hukukçu olabilirsiniz. Daha fazla müşteriye ulaşmak için video çekmeye karar verdiniz. Ama prodüksiyon ücretleri çok fazla geldi. Birlikte geliştireceğimiz çalışma modeli ile uygun fiyatlara bu ihtiyacınızı gidermiş olacağız.

Siz odanıza kuracağınız küçük bir set yardımı ve kendi telefonunuz ile videolarınızı çekerek en büyük prodüksiyon kaleminden kurtulmuş olacaksınız. Video düzenleme işlemleri ve üzerine yazı ile eklemeler yaparak videonuzu sosyal medyada çok profesyonel bir şekilde takipçilerinize paylaşabileceksiniz.

Video Çekimi sandığın kadar zor değil

Takipçilerinizle paylaşmak istediğiniz videoları çekmek aslında hiç de zor değil. Bir tripot bir ışık ve bir mikrofon ile profesyonel çekim yapabilirsin.

Fiyat listesi

Video İçerik

Tek Video

400

Aylık Plan

1.500

Kurumsal

2.999